x
f
x
f
f
f
f

Author: idaspassions@gmail.com

medium

Kofshët e pulës i vendosim në zierje në mënyrë që të përdorim lëngun e tyre. Presim perimet në feta dhe i vendosim në pjekje me vaj ulliri. Më pas i kalojmë te lëngu...

easy

Skuqim në vaj ulliri qepët e njoma dhe preshin derisa të zbuten dhe shtojmë patatet dhe brokolin. I kaurdisim bashkë dhe i mbulojmë me ujë. I ziejmë për 20 minuta. Më pas...

medium

Fillimisht skuqim qepën e prerë në kubikë, në vaj ulliri. Vazhdojmë me karotën dhe domaten derisa të zbuten dhe shtojmë trahananë. I skuqim bashkë dhe shtojmë ujin si d...

medium

Në një tenxhere të thellë hedhim gjalpin me vajin e ullirit. Shtojmë patatet në kubikë, preshët në rrathë, selinon dhe qepët e njoma dhe i skuqim. Pasi kanë marrë një...

easy

Presim qepët në feta dhe i skuqim në vaj ulliri. Sapo të sbuten, shtojmë karotat në feta bashkë me xhinxherin dhe i skuqim. Shtojmë lëngun e pulës dhe i ziejmë deri sa t...

easy

Grijmë ne rende karotën, pataten dhe selinon në kubikë të vegjël. I skuqim në tenxhere në vaj ulliri dhe i lëmë të ziejnë 20 minuta. Grijmë qepën në rende dhe ia sht...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.